Sylwia Bąk

Pod wpływem rodziców i odkrytych dzięki nim talentów… absolwentka Wydziału Rytmiki Państwowej Średniej Szkoły Muzycznej II st. im J.Elsnera w Warszawie.

Pod wpływem młodzieńczych poszukiwań… magister ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz absolwentka Podyplomowych Studiów Menedżerów Kultury tejże szacownej uczelni.

Pod wpływem procesu dojrzewania do wartości humanistycznych… absolwentka Wydziału Wczesnoszkolnej Edukacji Zintegrowanej z Pedagogiką Przedszkolną, Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J.Korczaka w Warszawie.

Pod wpływem miłości do dzieci, muzyki, kultury i sztuki… mama trzech cudownych chłopaków oraz nauczycielka rytmiki, umuzykalnienia, fortepianu i keyboardu oraz grupy artystycznej w przedszkolu OUR PRESCHOOL.

Od września 2014 nauczyciel nauczania zintegrowanego.

Prywatnie żona architekta ;) i zapalona podróżniczka.