Monika Kozłowska

Praca z dziećmi i młodzieżą jest niewątpliwie moją największą przygodą. Pozwala mi nie tylko na realizację pasji, ale też każdego dnia przynosi nowe wyzwania i emocje.

Jestem nauczycielem języka angielskiego, informatyki oraz kształcenia zintegrowanego. Ukończyłam wydział filologii angielskiej na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej, studia z zakresu prawa międzynarodowego w Wyższej Szkole Międzynarodowej w Łodzi, podyplomowe studia kształcenia zintegrowanego oraz ICT na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Każda z tych dziedzin to fascynujące pole inspiracji, której w pracy z dziećmi nie może zabraknąć. Wciąż uczę się nowych rzeczy, uczestniczę w kursach podnoszących moje kwalifikacje, szczególnie z zakresu informatyki oraz nauczania języka angielskiego.

Dotąd pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego i wychowawca  w szkole podstawowej, lektor w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, a przez ostatnie dwa lata w szkole językowej Early Stage.

Podczas swoich zajęć staram się pokazać uczniom, że nauka to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim szansa na poznawanie świata, budowanie wartości i fantastyczną zabawę.

Prywatnie jestem mamą dwojga dzieci, uwielbiam muzykę, sport oraz książki.