Kamila Paplińska-Jaworska

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym o specjalności Nauczanie początkowe z reedukacją, absolwentką Kursu Kwalifikacyjnego Zarządzania Oświatą WCIES. Jestem nauczycielem mianowanym.

Doświadczenia zdobywałam jako nauczyciel Didasko i OUR PRESCHOOL. W Our Preschool prowadziłam grupy zerówkowę oraz współtworzyłam program autorski placówki. Jestem pedagogiem z przekonania i osobistej pasji. Odkąd zostałam dyrektorem pracowałam przy projektach unijnych wdrażanych i prowadzonych w Our Preschool, uczestniczyłam w działaniach promocyjnych i PR placówki. Brałam udział w projekcie European Language Label oraz projektach eventowych i promocyjnych oraz przedstawieniach "nauczyciele dzieciom".

Prowadziłam także zajęcia ze studentami pedagogiki "Współpraca ze środkami masowego komunikowania". Ponieważ lubię pracę ze studentami i pracę naukową, jestem autorką artykułu "Uczeń jako jednostka twórcza" zamieszczonego w publikacji "Pedagogika małego dziecka: wybrane zagadnienia". Prowadziłam cykl warsztatów "Literki z charakterem, czyli rola emocji w procesie nauczania-uczenia się". Lubię uczyć innych i sama podnosić moje kwalifikacje. Pragnę, by szkoła SMART SCHOOL była miejscem wyjątkowym. Obecnie prowadzę w SMART 1 klasę.

Moje zainteresowania to szeroko rozumiana twórczość dziecięca, w tym także metody i techniki pracy sprzyjające aktywizacji uczniów w procesie nauczania/uczenia się. Kocham dobre książki, sporty wodne, rowery i długie spacery. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Piotrusia oraz Ani.