Call: + 48 572 00 11 00

#1
#2
#3
New prespective
 

New prespective


W ostatnich latach aktywnie uczestniczymy w wielu projektach międzynarodowych w ramach programów Erasmus+ kierowanych zarówno do naszej kadry, jak i uczniów. Doświadczenia, jakie nabywamy w ich toku dają nam nowe, jeszcze szersze spojrzenie wiele aspektów naszej pracy. Rezultatem są nowe koncepty, które przenoszą naszą pracę na nowy, wyższy europejski poziom - zgodnie ze strategią rozwoju na lata 2021-2027.


Obserwując polską rzeczywistość edukacyjną dostrzegamy przestrzeń dla nowych, nowoczesnych, niejednokrotnie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych - zarówno tych samodzielnie wypracowanych na przestrzeni minionych lat, jak też dla tych, które są efektem naszej kooperacji międzynarodowej.


Akademia Smart High to przestrzeń, w której gromadzimy wszystkie te idee i doświadczenia, by dzielić się nimi z Wami. To przestrzeń, która inspiracji dla każdego uczestnika organizowanych przez nas kursów i szkoleń,


Adresaci


Naszą ofertę kierujemy zarówno do nauczycieli, jak też uczniów.


Formy adresowane nauczycielom to kursy i szkolenia - zarówno otwarte, jak też zamknięte (szyte na miarę). Stale rosnąca oferta obejmuje nie tylko tematykę związaną z nauczaniem języka obcego, czy dwujęzycznością. Poświęcamy też sporo uwagi zagadnieniom nowatorskiego podejścia do procesów zachodzących w szkole - na zajęciach i poza nimi.


Kursy dedykowane uczniom to formy otwarte. Skupiamy się głównie na przygotowaniu do egzaminów – ósmoklasisty i matury. Dzięki współpracy z pedagogami, psychologami i trenerami umiejętności miękkich oferujemy także szkolenia szyte na miarę, obejmujące między innymi zagadnienia wspierające procesy wychowawcze, wpływające na zwiększenie dynamiki interakcji w grupie, zarządzanie czasem, efektywne uczenia się, integracyjne.


Jeśli nie widzisz w naszej aktualnej ofercie tematyki, której szukasz, wystarczy kontakt - przygotujemy specjalną ofertę dedykowaną.