Silvia Tomaszewska

Pochodzę ze słonecznej Portugalii. W Polsce mieszkam od 2009 roku. W tym samym roku zaczęłam pracę w nasze dawne przedszkole Our Preschool jako nauczyciel języka angielskiego, wychowania fizycznego i akrobatyki. Obecnie kontynuuję moją pracę w przedszkolu i szkole SMART SCHOOL.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie na wydziale Filologii Angielskiej, specjalizacja Nauczyciel. Posiadam Certificate of Advanced English wydane przez Uniwersytet w Cambridge.

Skończyłam podyplomowych studiach w zakresie Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Jestem absolwentką Uniwersytetu w Coimbrze w Portugalii, Wydziału Sportu i Wychowania Fizycznego, gdzie uzyskałam kompetencje do wykonywania zawodu nauczyciela wychowania fizycznego. Jestem także, instruktorką gimnastyki korekcyjnej z certyfikatem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie.

Kocham taniec i projekty artystyczne. Prywatnie jestem mamą dwójki wielojęzycznych synków.